UKR | ENG

Страхування контейнерного обладнання

Страхування контейнерного обладнання

Єдиний спосіб повною мірою захистити себе від фінансових втрат, викликаних втратою або пошкодженням контейнерів під час транспортування, є їхнє безпосереднє страхування. Навіть при співробітництві з надійним перевізником, чия відповідальність застрахована — користувач контейнеру продовжує нести відповідальність за пошкодження або втрату контейнеру, перед власником.

Страхувальником за договором страхування виступає юридична особа, яка отримала контейнер в тимчасове користування (експедитор, перевізник, власник вантажу). Вигодонабувачем частіше всього виступає власник контейнеру (лінія), але в окремих випадках може бути Страхувальник.

З 2009 року наша компанія співпрацює в області страхування з більшістю контейнерних ліній та їх агентами такими як CMA CGM, MSC, MAERSK , ZIM, Hapag Lloyd, ARKAS, OOCL, Turkon, Admiral.

Умови страхування

  • На страхування приймаються стандартні контейнери всіх типів:
  • Страхування контейнерів здійснюється на умовах — «з відповідальністю за всі ризики» — всі ризики пошкодження, повної загибелі (знищення) або пропажі (втрати) контейнера. Страхування на цих умовах передбачає найбільш повне страхове покриття.
  • Додатково можливо включити в страхове покриття «військові ризики» та витрати на сплату штрафних санкцій за понаднормативне використання контейнеру(ів) (demurrage).
  • На страхування приймаються контейнери, що перевозяться будь — яким видом транспорту.
  • Страхова сума встановлюється за згодою Сторін.

За роки роботи в сфері страхування контейнерного обладнання нашою компанією була запроваджена система on-line страхування, яка передбачає оформлення полісів за ланцюгом: страхувальник-страховик-Лінія , що дозволило значно скоротити адміністративні витрати і забезпечити оперативність в оформленні.

У разі, якщо страховий випадок стався з застрахованим контейнером, необхідно надати в відділ врегулювання збитків заповнений бланк Заява про подію.

-->