UKR | ENG

КАСКО з військовими ризиками

2024 рік, а українці вкотре доводять, що вони є справжніми нащадками козацького роду.
Чому? Тому що, вже два роки із нездоланною мужністю, ми всі живемо в країні де іде війна, пристосувались до ситуації і продовжуємо виборювати незалежність, працювати, розвиватись, сподіватись на майбутнє та просто жити.
Отже, СК « РЕСПЕКТ» запускає продукт для тих хто вдома, для тих хто залишився, не поїхав до іншої країни, а мужньо витримує тривоги, вибухи, прильоти, енергетичні колапси та інші наслідки війни. Для тих хто вдома.
Всім, хто запитував, з радістю повідомляємо, що з’явилася можливість придбати продукт «КАСКО З ВІЙСЬКОВИМИ РИЗИКАМИ»
Випадки пошкодження або повної конструктивної загибелі ТЗ внаслідок всякого роду військових дій або військових заходів та їх наслідків, а саме: наїзд та зіткнення з військовою технікою; руйнівна дія на застрахований ТЗ ударних (звукових) хвиль; пошкодження боєприпасами та їх уламками; падіння на застрахований ТЗ сторонніх об’єктів (незалежно від причини їх падіння та походження) оборонного і спеціального військового призначення; пошкодження застрахованого ТЗ вогнем або теплом, якщо ТЗ був розміщений в безпосередній близькості від місця пожежі, яка сталась внаслідок військових дій. Ліміт по ризику 10% від страхової суми, але не більше 300 000грн.
Наші переваги:
  • Швидкість виплати
  • Прозорість врегулювання
  • Швидкість укладення договору
  • Можливість розстрочки
  • Доступні ціни
Всі деталі за телефонами:
+380953127186